Dołącz do nas

Uzyskaj dostęp do największej na świecie społeczności osób kupujących elektroniczne sprzęty odnowione i wprowadź swoją firmę na wyższy poziom.

Ogólna sprzedaż miesięczna na poziomie 170,000 produktów i ponad 10 milionów unikalnych użytkowników serwisu, zapewni Ci nie tylko rosnącą sprzedaż, ale także unikalną wiedzę branżową.

 
59z.jpg
 

Nasza wartość dodana

 
 

SZYBKA SPRZEDAŻ

Zakupy przez naszą platformę są bardzo proste, a sposób korzystania z serwisu jest zaprojektowany w taki sposób, aby produkty używane i odnowione trafiały w gusta rynku głównego nurtu. Dzięki temu sprzedaż jest znacznie szybsza na Back Market niż gdzie indziej.

Międzynarodowość

Zarejestruj się na naszej platformie i zacznij sprzedawać na wszystkich dostępnych rynkach za pomocą jednego kliknięcia. Nasz zespół ekspertów zapewni stałą opiekę i pomoc, dzięki czemu sprzedaż na różnych rynkach nigdy nie mogła być prowadzona tak sprawnie i bez wysiłku.

Grupa docelowa

Wysoka liczba odwiedzających, z doskonale dobranej grupy docelowej, może zapewnić nawet 700 zamówień dziennie, przy jednocześnie niższej stopie zwrotów.

MARŻE

Unikalny algorytm BuyBox, który jest tak zaprojektowany, aby docenić jakość sprzedawcy i zamienić wysoką jakość w wyższe marże, może zapewnić Ci nawet 20-procentową przewagę nad konkurencją.

 

DANE

Rozbudowane dane rynkowe, które przyspieszą rozwój Twojej firmy oraz spersonalizowane statystyki branżowe, które pomagają podejmować decyzje odnośnie jakości Twoich produktów i usług.

 
2019-08-23_18h04_49.png
 

 

Piszą o nas…

 
 
 

Jak to działa

 
 
 
onboarding_image_do przetlumaczenia (1).png
 
 

Współpracuje z nami już ponad 400 partnerów!

bannière logos.PNG
 

“Back Market to bardzo użyteczna i profesjonalna platforma, która spełnia wymagania firm działających na rynku używanej elektroniki. Dodatkowo zespół tworzący Back Market jest wysoko wykwalifikowany i zapewnia spersonalizowaną i wartościową pomoc. ITP Technologie, sprzedawca używanych smartfonów we Francji, poleca Back Market.”

- ITP TECHNOLOGIE

Współpracujemy także z...

2019-08-26_19h01_08.png
 

 Reprezentujesz firmę i chcesz zacząć sprzedawać swoje produkty na Back Market?